BTPERFORMANCE Türkiye’de kendi yazılımını üreten ve bunun eğitimini verebilen nadir firmalardan biridir. Üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” Chip Tuning, Sistemsel İptal, Gizli Özellik Açma ” alanlarında hizmet sağlıyor.

İş planlarını “güçlü ve güvenli yazılımlar” vizyonuyla oluşturan Btperformance, kurumsal stratejisini “müşteri memnuniyeti odaklı çalışma” hedefi üzerine inşa etmektedir.

Motor yazılım dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen araç sahiplerinin öncelikli tercihi olan Btperformance 2019 Temmuz ayında, Yalova’da kuruldu. Otomotiv sektöründe en karmaşık işlemleri başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirket, faaliyetlerine öncelikle motor güçlendirme yani chip tuning ile başladı. Her geçen gün müşteri portföyünü arttırdı ve devam eden yıllarda DPF, EGR, Adblue gibi yazılımları ve gizli özellik açma işlemlerini yaparak sektörde kendi yazılımı hazırlayan nadir firmalar arasında yerini aldı.

Sektörde birçok araç sahibine hizmet sağlamanın yanı sıra dosya hizmeti ve uzak bağlantılar ile yurt içi ve yurt dışı bir çok firmaya teknik destek sağlayacak konumlara geldi.

Btperformance, bu gelişim ivmesini kesmeden tüm hızıyla devam ettirerek, daima gelişip, yazılım ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiştir. Gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler için hem de sektörde iş ortağı olmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam edecek.