Hatay Antakya’da uzun yıllardır bakım onarım hizmeti veren firmamız 1 Ekim 2020 tarihinde almış olduğu Btperformance bayiliği ile birlikte Btperformance Teknik Oto ismini almıştır. Deprem sonrası Mersin’de faaliyete geçen firmamız Mersin’e hayırlı olması dileğiyle siz değerli müşterilerimizi garajımıza bekleriz. Arıza tespiti ve onarım konusunda senelerdir başarı ile yürüdüğümüz bu yolda artık Btperformance bayiliği ile chip tuning, EGR, DPF, Adblue iptalleri işlemlerini yapıyoruz. Orjinal lisanslı cihazlarımız ile yaptığımız bu işlemlerde müşteri memnuniyet garantisi sunmaktayız. İlk fırsatta garajımıza bekleriz.

Hatay BTPerformance Teknik Oto - Chiptuning&Garage
Mersin Btperformance Teknik Oto – Chiptuning&Garage

Facebook ve Instagram içerisindeki BTP Teknik Oto sayfalarını beğenebilir, takip edebilir ve yapılan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ana bayimizin Instagram hesabına da sol üst köşedeki instagram butonuna basarak ulaşabilirsiniz. Instagram üzerinde uygulama yaptığımız araçları görebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Btperformance Teknik Oto Mersin Uygulamalar

Btperformance Teknik Oto olarak Mersin’de hizmet verdiğimiz uygulamalar:

BTP Teknik Oto ChipTuning Bölümünde;
Chip Tuning / ECU Tuning
DPF İptali
EGR İptali
Adblue İptal
i
– Arıza DTC Silme

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda)

BTP Teknik Oto Garage Bölümünde;
BMW Elektrik Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı
– Range Rover Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı
– Mercedes Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı
– Porsche Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı

Yukarıda bahsettiğimiz hizmetler üzerindeki linklerden ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi menü üzerinden de bu sayfalara ulaşabilirsiniz.

*Ücretler hakkında bilgi almak için güncel fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hazırladığımız yazılımların ve yaptığımız işlerin her zaman arkasındayız. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile aracınızı bize emanet edebilirsiniz. Çünkü her zaman yaptığımız işte en iyi olmak istiyoruz ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Teknolojinin gelişimine ayak uyduruyor ve lisanslı cihazlara yatırım yapıyoruz. Lisanslı cihazlarımız sayesinde her zaman kaliteli ve güvenli iş yaptık, yapıyoruz ve yapacağız.

Çalışma Saatleri

Adres ve Çalışma saatleri hakkında bilgi almak için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Randevu ile gelen müşterilerimizin bekleme süresini minimum seviyede tutuyoruz. Bu nedenle mutlak randevu almayı unutmayın.

İletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: BTPERFORMANCE, Carstechnic.com