Elektronik

Yalova BMW Servisi – Elektronik

Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya teknik destek sağladığımız BMW elektronik arıza tespit ve onarım işlemini 2021 yılından bu yana Yalova’da garajımızda yapmaktayız. BMW üzerine yaptığımız işlemler Elektronik arıza tespit ve onarım ile kısıtlı olmayıp gizli özellik açma işlemleri, retrofit kodlamaları ve adaptasyonlarını da kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Yalova BMW servisi olarak tüm işlemleri profesyonel programlarımızla yapıyoruz ve çözemeyeceğimiz elektronik arıza olmayacağını iddaa ediyoruz. BMW konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

Yalova BMW Servisi - BMW Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı
Yalova BMW Servisi Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı

Günümüzde özellikle yeni nesil araçlarda elektronik arızalar baş ağrıtıcı olabiliyor. Bir çok firma deneme yanılma yöntemini tercih ettiği için çözüm bulana kadar birden fazla parçanın değişimini yapıyor. Bu da araç sahibinin bütçesini gereksiz yere zorluyor. Fakat bizim gibi teknolojiyi iyi kullanan firmalar bu gibi durumlarda nokta atışı tespit yapabiliyor. Özellikle BMW’lerde çoğu elektronik arıza basit bir kodlama ile düzelebiliyor. Fakat kodlama bilmeyen atölyeler parça değişimine karar vermek zorunda kalıyorlar. Kendinizi ve aracınızı yormamak için elektronik arızanız olduğunda ilk yapmanız gereken garajımızı ziyaret etmek olmalıdır. Nokta atışı tespit yapalım ve kısa sürede arızayı çözelim.

*Bize iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yalova BMW Servisi – Chip Tuning

Motorlar üzerine 10 senelik tecrübeye sahibiz. BMW dizel motorlarda geliştirdiğimiz motor güçlendirme yazılımlarını Türkiye genelinde birçok firmaya sağlıyoruz. Yazılımlarımıza güveniyoruz. Hem güvenli hem de güçlü yazılımlar üretiyoruz. Memnuniyet garantisi sunuyoruz eğer memnun kalmazsanız aynı gün içerisinde para iadesi yapıyoruz. Ayrıca aracında başka firmaya ait yazılımı olanlara özel; ücretsiz olarak bizim hazırladığımız yazılımı deneme imkanı sağlıyoruz. Memnun kalacağınızdan o kadar eminiz.

Yalova BMW Servisi – Gizli Özellik Açma

BMW Gizli özellik açma işlemlerini 2019 yılından beri garajımızda gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda onlarca firmaya teknik destek sağlayarak özellik açma konusunda yardımcı oluyoruz. Kapalı özellik açma işlemi aracınıza değer katar. Aracınıza özel açılabilecek özellikleri linklerden inceleyin. BMW E46, BMW E6x, BMW E7x, BMW E9x, BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

-Audi ve Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı
Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR veya Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız veya Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault veya Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu veya Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için; hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?