1 Temmuz 2019 tarihinde açılışımızı yaptığımız BTPerformance garajımız Yalova’da hizmet vermeye başlamış ve kaliteli cihazlar ve ekipmanlar sayesinde güçlü bir araba kişiselleştirme dükkanı olması yolunda ilerlemektedir. Araba kişiselleştirme konusunda geniş bilgi ve tecrübe kapasitesi ile müşterilerimize iyi bir hizmet sunmak asıl amacımızdır. Aynı zamanda kurduğumuz kulübe üye olabilir ve kulüp ile birlikte yapılan aktivitelere katılabilirsiniz. Kulüpleşme ile hedefimiz Yalova içerisindeki eksik olan motor sporları kültürünü arttırmak ve ilerleyen zamanlarda organizatör kulüp olma yoluna girmektir. Bu nedenle motor sporlarına meraklı olan müşterilerimizi kulübümüze üye olmaya beklemekteyiz.

BTPerformance - Chiptuning&Garage
BTPerformance – Chiptuning&Garage

Facebook içerisindeki BTPerformancegarage ve Yalova Chiptuning sayfalarını beğenebilir ve yapılacak aktivitelerden haberdar olabilirsiniz. Instagram sayfamıza da sol üst köşedeki instagram butonuna basarak ulaşabilirsiniz. Instagram üzerinde uygulama yaptığımız araçları görebilir ve takibini yapabilirsiniz.

BTPERFORMANCE Uygulamalar

Btperformance olarak Yalova’da hizmet verdiğimiz uygulamalar:

BTP ChipTuning Bölümünde;
Chip Tuning / ECU Tuning
DPF İptali
EGR İptali
Adblue İptali
– Arıza DTC Silme


BTP Garage Bölümünde;
Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)

Yukarıda bahsettiğimiz hizmetler üzerindeki linklerden ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi menü üzerinden de bu sayfalara ulaşabilirsiniz.

*Ücretler hakkında bilgi almak için güncel fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kısaca bahsetmek gerekirse Chip Tuning işlemini ve diğer Tuning bölümünde yaptığımız uygulamaları kaliteli cihazlar yardımı ile yapmamız nedeniyle aracınıza herhangi bir zarar vermeden rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Motor beynine OBD soketi üzerinden veya motor beynini masa üzerine alarak kullandığımız özel cihazlar yardımı ile bağlanarak gerçekleştiriyoruz.

Kullandığımız cihazlar

Magicmotorsport tarafından üretilen ve en kaliteli okuma cihazı olarak kabul edilen MAGPro2 X17 Master ve FLEX Master cihazları

Ailentech tarafından üretilen Kess V2 ve K-tag cihazları

Yukarıda bahsedilen cihazlar ile yapılan uygulamalar motor beyninize herhangi bir zarar vermeden profesyonelce yapılmaktadır. Bu nedenle siz istirahat ederken biz işlemleri gerçekleştiriyoruz.

İşlemlerin tahmini süresi gizli özellik açma işlemi için 1 saat diğer işlemler için ise ortalama 4 saat olup yapılacak işleme göre bu süreler uzayıp kısalabilmektedir.

BTPERFORMANCE Çalışma Saatleri

Yalova Kirazlı Yeni Sanayi Sitesinde A blok 34 numarada bulunan garajımızın çalışma saatleri hakkında bilgi almak için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca randevu alarak Mobil Servis uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: BTPERFORMANCE