Seat

İbiza 6J Gizli Özellik Açma 08-14

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada İbiza 6J araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Seat İbiza 6J aracınızın paketi ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

 Seat İbiza 6J (2008 - 2014) Gizli Özellik Açma
Seat İbiza 6J (2008 – 2014) Gizli Özellik Açma

*Diğer Seat araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Seat Leon 5F, Seat İbiza 6P, Seat İbiza 6F

Seat İbiza 6J Gizli Özellikleri

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Eğer araç uygun ise kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz. Gece viraj dönüşlerde ekstra aydınlatma sağladığı için konfor açısından memnun kalacaksınız.

Otoyol Işığı: 140 km/s üzerine çıkıldığında farlar otomatik olarak açılacaktır.

Otomatik kilitleme: Aracınızın 15 km/s hız eşiğini aştıktan sonra kapıların otomatik kilitlenmesi ve ayrıca kontaktan anahtarı çıkardığınızda kapı kilitlerinin otomatik açılması özelliklerini açabiliriz.

Coming Home/Leaving Home: Aracı gece parkettiğinizde 30 saniye boyunca yolunuzu aydınlatmak için farlar veya sisler (istenildiği gibi ayarlanabilir) aktif vaziyette kalmaktadır.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Ani Frende Flaşörlerin Yanması: Yüksek hızda giderken ani fren yaparsanız otomatik olarak flaşörlerin devreye girmesi özelliğini aktif edebiliyoruz. Bu sayede olası bir kazayı önleme şansınızı değerlendirin.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar ve panoromik tavan otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar ve panoromik tavan otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

 Seat İbiza 6J (2008 - 2014) Gizli Özellik Açma
Seat İbiza 6J (2008 – 2014) Gizli Özellik Açma

Seat İbiza 6J Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir İbiza 6J sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca İbiza 6J dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için ise burayı tıklayabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?