Skoda

Rapid NH Gizli Özellik Açma 12-

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Rapid NH araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Skoda Rapid NH aracınızın paketi ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

 Skoda Rapid NH Gizli Özellik Açma Yalova
Skoda Rapid NH Gizli Özellik Açma Yalova

*Diğer Skoda araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Octavia II 1Z, Octavia III 5E, Superb 3T, Superb 3V, Fabia III 6C, Karoq NU, Kodiaq NS
Aracınız yukarıdaki kısayol linklerinde yok ise açılabilecek özellikleri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Skoda Rapid NH Gizli Özellikleri

Yokuş Kalkış Destek Sistemi: Yokuş kalkış destek sistemini kodlama ile aktif edebiliriz. Bu kodlamadan sonra yokuşlarda kalkış yaparken araç size frenleme yaparak yardımcı olacaktır. Ayrıca yokuş kalkış destek sistemi olan araçlarda veya sonradan aktif etiğimiz araçlarda destek süresini ve eğimini ayarlayabiliyoruz.

Offroad Bilgi Ekranı: Araç ekranında offroad bilgi ekranını aktif edebiliyoruz. Ektinleştirmeden sonra araç ekranında yağ sıcaklığı göstergesi, soğutma suyu göstergesi, direksiyon veya tekerlek açısı, pusula gösterimi olacaktır.

Otomatik kilitleme: Aracınızın 15 km/h hız eşiğini aştıktan sonra kapıların otomatik kilitlenmesini sağlayabiliriz.

Otomatik kilit açma: Kontaktan anahtarı çıkarttığınızda kapı kilitlerinin otomatik açılmasını sağlayabiliriz.

Coming Home/Leaving Home: Aracı gece parkettiğinizde 30 saniye boyunca yolunuzu aydınlatmak için farlar veya sisler (istenildiği gibi ayarlanabilir) aktif vaziyette kalmaktadır.

Kadran Selamlama: Gösterge panelindeki ibrelerin araç kontağı açıldığında sona vurup geri gelmesi özelliğini açabiliriz.

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Eğer araç uygun ise kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Skoda Rapid NH Gizli Özellikleri

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Direksiyon Modu: Direksiyon mod tuşu olmayan araçlarda kodlama ile direksiyon modlarını değiştirmemiz mümkün. İster yumuşak ister sert yani sportif olarak ayarlayabiliriz.

Hidrolik Fren Asistanı Uyarlaması: Frenleme davranışını isteğinize bağlı olarak değiştirebiliyoruz. Daha sportif veya daha hassas olarak ayarlanabilmektedir.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

Mikrofon Hassasiyeti: Eğer araç mikrofonundan konuşurken sıkıntı yaşıyorsanız bu kodlamadan sonra mikrofon hassasiyeti artacak ve karşı taraf sizi rahatlıkla duyacaktır.

Kontak Kapalı iken Araç Kornası: Bazı araçlarda kontak kapalı iken korna çalınamaması için yapılacak kodlamadır. Bu özellikten sonra korna çalınabilecektir.

 Skoda Rapid NH Gizli Özellik Açma Yalova
Skoda Rapid NH Gizli Özellik Açma Yalova

Skoda Rapid NH Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Rapid NH sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Rapid NH dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için ise burayı tıklayabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?