BMW E Kasa

BMW E46 Gizli Özellik Açma

BMW E kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfada BMW E46 araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle özellikleri iyice inceleyerek karar vermeniz tavsiye edilir.

BMW E46 Gizli Özellik Açma
BMW E46 Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler BMW E46 araçlar için geçerlidir. Bazı özellikler eksik olabilir. Listede olmayıp açılmasını istediğiniz özellikler var ise iletişime geçebilirsiniz.

*BMW E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E6x, BMW E7x, BMW E9x

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

BMW E46 Gizli Özellikleri

Kilitleyince Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli uyarı verecektir.

Kilit Açınca Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli uyarı verecektir.

Kumandadan Cam ve Sunroof Açma: Kumandadan camları ve sunroofu açabilirsiniz.

Kapıların Açılması ile Camların Hareketinin Devam Etmesi: Normalde cam açma veya kapatma komutu verdiğinizde kapıların açılması ile beraber bu komut iptal olarak cam açma veya kapatma işlemi yarıda kesilmektedir. Bu kodlama ile beraber bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Otomatik Tekrar Kilitleme: Kapılar açldığında 2 dakika sonra otomatik olarak tekrar kilitlenmesi özelliğidir. Yanlışlıkla açılan kapıların hırsızlık tehlikesi oluşturmasını engeller.7

Otomatik Kilitlenme: Araç belli bir hızı geçtikten sonra kapıların otomatik olarak kilitlenmesi özelliğini aktif edebiliriz.

Komfor Modu: Konfor modu ile araçtan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesini aktive edebiliriz. Ayrıca kapıların konfor modu ile kilitlenmesini açtıktan sonra camların, sunroofun ve aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri viteste sağ aynanın kaldırımı göstermesi özelliğidir. Eğer bu özellik açık değilse açabiliriz. Açık ise ne kadar inmesi gerektiğini ayarlayabiliriz.

Coming Home: Gece arabayı park ettiğinizde farların veya sislerin yolu aydınlatması özelliğidir. Ayarlanan süre boyunca aydınlatmalar açık kalır ve yürüme yolunuzu aydınlatır.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

BMW E46 Gizli Özellik Açma
BMW E46 Gizli Özellik Açma

BMW E46 Gizli Özellik Açma Fiyatı

BMW E kasa için gizli özellik açma fiyatı sabit olup güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW E46 Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?