Audi

Audi A4 8W Gizli Özellik Açma 15-

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Audi A4 8W araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Audi A4 8W aracınızın paketi ister high line ister comfort line isterse trend line olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Audi A4 8W (2015  sonrası) Gizli Özellik Açma
Audi A4 8W (2015 sonrası) Gizli Özellik Açma

*Diğer Audi araçların özelliklerini incelemek için Yalova Audi Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Audi A1 8X, Audi A1 GB, Audi A3 8P, Audi A3 8V, Audi A4 8K, Audi A5 8T, Audi A5 F5, Audi A6 4F, Audi A6 4G

Audi A4 8W Gizli Özellikleri

I – Konfor için Audi A4 8W Açılan Gizli Özellikler

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz.

Start Stop Özelliğinin Kapatılması: Araç içerisinden bu işlemi yapabiliyorsunuz fakat her seferinde tekrar aktif olmaktadır. Bu durumdan sıkılanlar ve start stop özelliğini tamamen kapatmak isteyenler için bu özelliği kapatıyoruz.

Koltuk Masaj Süresi: Koltuk masaj süresini ayarlayabiliriz. Sürenin uzun olduğunu veya kısa olduğunu düşünüyorsanız bu sürenin 0 ile 600 dakika arasında ayarlanması mümkün.

Koltuk Isıtma Değeri: Koltuk ısıtmasının derecesini ayarlayabiliyoruz. 5 derece arttırmak veya azaltmak mümkün.

Koltuk Havalandırma Miktarı: Koltuk havalandırma miktarını %10 arttırmak yada azaltmak mümkün.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Şerit Takip Direksiyon Yardımı Yoğunluğu: Şerit takip sistemi olan araçlarda direksiyon yardımı yoğunluğundan memnun değilseniz bunu daha zayıf veya daha güçlü ayarlamamız mümkün.

Şerit Takip Hareketsizlik Uyarı Süresi: Şerit takip sistemi olan araçlarda sürücü tepkisi görmediğinde işlem iptal süresini daha erkene veya geçe alabiliriz.

II – Görsellik için Audi A4 8W Açılan Gizli Özellikler

Kadran Selamlama: Aracınıza görsellik katacak kadran selamlama özelliğini aktif edebiliyoruz. Kadran selamlama aracın kontağı açıldığında ibrelerin sona vurarak geri gelmesi işlemidir.

Park Yardımı Çoklu Ekran: Bu özelliğin aktif edilmesi durumunda ekranda 360 derece görünüme sahip olacaksınız.

Geri Vites Kamera Süresi: Geri vites kamerasının ekranda kalma süresini ayarlayabiliyoruz. Erken veya geç kapandığını düşünüyorsanız süreyi ayarlayabiliriz.

Gösterge Paneli Ekran Değiştirme: Açılıiş ekranını istediğiniz temada değiştirmek mümkün.

Gündüz Farlarının Araç Menüsüne Entegresi: Bu özelliğin aktivasyonu ile birlikte gündüz farlarını araç menüsü üzerinden istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

III – Güvenlik için Audi A4 8W Açılan Gizli Özellikler

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Otomatik Park Freni: Bu özelliği aktif etmeniz durumunda aracı park ettiğinizde park freni otomatik olarak devreye girecektir.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese taktığınızda sağ aynanın kaldırımı göstermesine ve rahat bir parkın sağlanmasına yarayan bu özelliği açabiliriz. İstediğiniz zaman tek tuş ile kapatabilirsiniz.

Ön Motor Isıtma: Park ısıtması olan araçlarda iç kısmın ısınması sağlanır. Bu kodlamadan sonra iç kısmın ısınması haricinde motor tarafının da aynı zamanda ısınması sağlanmış olur. Bu sayede soğuk havalarda motorun soğuktan etkilenmesi önlenir.

Yakıt Deposu Kapağı Otomatik Kilit: Araç otomatik kilitlenme devrede iken yakıt deposu kapağınında otomatik kilitlenmesini aktif edebiliriz.

Far Yıkama İptali: Far yıkama işlemini iptal edebiliriz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Audi A4 8W (2015  sonrası) Gizli Özellik Açma
Audi A4 8W (2015 sonrası) Gizli Özellik Açma

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. İletişim sayfasından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Audi A4 8W Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Audi A4 8W sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Audi A4 8W dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?