Audi

Audi A4 8K Gizli Özellik Açma 07-15

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Audi A4 8K araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Audi A4 8K aracınızın paketi her ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Audi A4 8K (2007-2015) Gizli Özellik Açma
Audi A4 8K (2007-2015) Gizli Özellik Açma

*Diğer Audi araçların özelliklerini incelemek için Yalova Audi Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Audi A1 8X, Audi A1 GB, Audi A3 8P, Audi A3 8V, Audi A4 8W, Audi A5 8T, Audi A5 F5, Audi A6 4F, Audi A6 4G

Audi A4 8K Gizli Özellikleri

I – Audi A4 8K Konfor için Açılan Özellikler

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz.

Coming Home/Leaving Home: Gece aracınızı parkettikten sonra ayarladığınız süre için yolunuzu aydınlatma sağlar.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese taktığınızda sağ aynanın kaldırımı göstermesine ve rahat bir parkın sağlanmasına yarayan bu özelliği açabiliriz. İstediğiniz zaman tek tuş ile kapatabilirsiniz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Kumandadan Ayna Katlama: Çoğu modelde aynalar içeriden tuş yardımı ile kapatılabilmekte fakat kumandadan aktivasyonu yapılmamış durumdadır. Kumandadan ayna katlama özelliğini aktif edebiliyoruz.

Otomatik Kilitlenme: Anahtarsız kontrol olan araçlarda anahtarla uzaklaşmanız durumunda kapılar kilitlenecektir. Düğmeye basmanıza gerek olmayacaktır.

II – Audi A4 8K Görsellik için Açılan Özellikler

Amerikan Park: Sinyal lambalarının sürekli yanması sağlanarak araca görsellik katabiliriz.

Kadran Selamlama: Aracınıza görsellik katacak kadran selamlama özelliğini aktif edebiliyoruz. Kadran selamlama aracın kontağı açıldığında ibrelerin sona vurarak geri gelmesi işlemidir. (2012 sonrası araçlarda olabilmektedir.)

Adaptif Fren Lambaları: Ani fren yaptığınızda flaşörler otomatik olarak devreye girecek ve fren lambaları yanıp sönecektir.

Gösterge Paneline Eklenebilecek Olan Menüler:
– Akü bilgi ekranının aktif edilebilir.
– Enerji verimliliği ekranı aktif edilebilir.
– Yağ sıcaklık göstergesi eklenebilir.
– Vites değiştirme öneri ekranı aktif edilebilir.
– Açılış logosu değiştirilebilir.
– Sürücü bilgi ekranı aktif edilebilir.

III – Audi A4 8K Güvenlik için Açılan Özellikler

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

Otoban Farı: Yüksek hızda otoban farını açabiliriz. 140 km/s hızı geçince farlar otomatik olarak devreye girer.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Park Yardımının Görselleştirilmesi: Park yardımını ekrana yansıtıyoruz. Bu sayede ekranda hangi bölgede sensör aktif olduğunu görebiliyorsunuz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

Far Yıkama Süresi: Far yıkama gecikme süresini ve aralığını ayarlayabiliyoruz.

Audi A4 8K (2007-2015) Gizli Özellik Açma
Audi A4 8K (2007-2015) Gizli Özellik Açma

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. İletişim sayfasından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Audi A4 8K Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Audi A4 8K sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Audi A4 8K dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com kurucusu olarak Btperformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?