Audi

Audi A6 4F Gizli Özellik Açma 05-10

Gizli özellik açma işlemi sırasında açılan tüm özellikler için mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmemektedir. Sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik demek daha mantıklı ve uygun olacaktır. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Audi A6 4F araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanızı tavsiye ederiz. Audi A6 4F aracınızın paketi ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Audi A6 4F Gizli Özellik Açma
Audi A6 4F Gizli Özellik Açma

*Diğer Audi araçların özelliklerini incelemek için Yalova Audi Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Audi A1 8X, Audi A1 GB, Audi A3 8P, Audi A3 8V, Audi A4 8K, Audi A4 8W, Audi A5 8T, Audi A5 F5, Audi A6 4G

Audi A6 4F Gizli Özellikleri

I – Konfor için Audi A6 4F Açılan Gizli Özellikler

Otomatik Ayna Katlama: Kapılar kilitlendiğinde aynaların otomatik katlanmasını sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda kumandadan ayna katlama özelliğini de aktif edebiliriz.

Bluetooth ve AUX Etkinleştirme: MMI 3G ekranda aux aktif edebiiyoruz. Ayrıca eğer bluetooth modül takılı ise ve aktif edilmediyse kodlama ile bunu aktif edebiliyoruz.

Gösterge Paneline Eklenen Özellikler:
-Yağ sıcaklık göstergesi ekleme
-Açılış logosu değiştirme
-Akü durum bilgisi ekleme

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Mikrofon Hassasyetinin Ayarlanması: Mikrofon hassasiyetini ayarlayabiliyoruz.

Park Yardımının Görselleştirilmesi: Park yardımını ekrana yansıtıyoruz. Bu sayede ekranda hangi bölgede sensör aktif olduğunu görebiliyorsunuz.

II – Görsellik için Audi A6 4F Açılan Gizli Özellikler

Elektronik Araç İndirme: Uyarlanabilir havalı süspansiyon (AAS) sayesinde aracın yüksekliğini kodlama ile ayarlayabiliyoruz. İsteğe bağlı aracı kaldırıp indirebiliriz.

Amerikan Park: Sinyal lambalarının sürekli yanması sağlanarak araca görsellik katabiliriz.

Kadran Selamlama: Aracınıza görsellik katacak kadran selamlama özelliğini aktif edebiliyoruz. Kadran selamlama aracın kontağı açıldığında ibrelerin sona vurarak geri gelmesi işlemidir. (2012 sonrası araçlarda olabilmektedir.)

Gündüz Farlarının Araç Menüsüne Entegresi: Bu özelliğin aktivasyonu ile birlikte gündüz farlarını araç menüsü üzerinden istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

Sislerin Gündüz Farı Olarak Kullanılması: Sis farlarının gündüz farı olarak kullanılmasını sağlayan bu kodlamayı tercih ederek araca görsellik katabilirsiniz.

Koltuk Hafızasının Aktivasyonu: Koltuk modülünün araç menüsüne entegrasyonunu yapabiliyoruz ve bu sayede mmi ekran üzerinden koltuk hafıza ayarlarını yapabilirsiniz.

III – Güvenlik için Audi A6 4F Açılan Gizli Özellikler

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese taktığınızda sağ aynanın kaldırımı göstermesine ve rahat bir parkın sağlanmasına yarayan bu özelliği açabiliriz. İstediğiniz zaman tek tuş ile kapatabilirsiniz.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Ön Motor Isıtma: Park ısıtması olan araçlarda iç kısmın ısınması sağlanır. Bu kodlamadan sonra iç kısmın ısınması haricinde motor tarafını da aynı zamanda ısınacaktır. Bu sayede soğuk havalarda motor soğuktan etkilenmesi minimuma iner.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Audi A6 4F Gizli Özellik Açma
Audi A6 4F Gizli Özellik Açma

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Bize ulaşmak veya randevu almak için iletişim sayfasını kullanın.

Audi A6 4F Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi sadece bilgisayar ile yapılmakta ve mekanik hiç bir işlem yapılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Audi A6 4F sahibi iseniz hiç düşünmeden randevu alarak aracınıza değer katacak olan bu özellikleri açtırabilirsiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz bazı şartlar altında mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Yalova BMW Gizli Özellik Açma güncel ücretlerini ve tarafımızca yapılan diğer işlemlerin ücretlerini fiyat listesi sayfasında bulabilirsiniz. Diğer yapılacak retrofit, kodlama ve adaptasyonlar için iletişim sayfası üzerinden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya uzak bağlantı desteği sunuyoruz. Eğer Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ederek gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

Yaptığımız diğer uygulamar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama
– BMW Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı
– Audi, Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic ve BTP

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?