Audi

Audi A6 4G Gizli Özellik Açma 11-18

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Audi A6 4G araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Audi A6 4G aracınızın paketi ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Audi A6 4G Gizli Özellik Açma
Audi A6 4G Gizli Özellik Açma

*Diğer Audi araçların özelliklerini incelemek için Yalova Audi Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Audi A1 8X, Audi A1 GB, Audi A3 8P, Audi A3 8V, Audi A4 8K, Audi A4 8W, Audi A5 8T, Audi A5 F5, Audi A6 4F

Audi A6 4G Gizli Özellikleri

I – Konfor için Audi A6 4G Açılan Gizli Özellikler

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz.

Auto Hold Sistemi için Kemer Önşartını Kaldırma: Emniyet kemeri takmadan auto hold sistemi devreye girmemektedir. Kemer ön şartını kaldırmamız durumunda emniyet keneri takmasanız dahi auto hold devreye girecektir.

Kapı Açıldığında Motorun Çalışmaya Devam Etmesi: Kapı açıldığında motorun stop etmesi çoğu durumda rahatsız edici olabilmektedir. Bu durumu engellemek isterseniz kodlama yapabiliriz.

Coming Home/Leaving Home: Coming home ve leaving home özellikleri istenilen sürede ve yapıda ayarlanabilir. Ayrıca gündüz farlarını coming home veya leaving home olarak ayarlayabiliriz.

Start Stop Özelliğinin Kapatılması: Araç içerisinden bu işlemi yapabiliyorsunuz fakat her seferinde tekrar aktif olmaktadır. Bu durumdan sıkılanlar ve start stop özelliğini tamamen kapatmak isteyenler için bu özelliği kapatıyoruz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz. Yukarıda da dediğimiz gibi auto hold çalışması için ön şartı bu özellik ile beraber kaldırıyoruz. Bu sayede auto hold engellenmiyor.

Bagaj Kapağının Kumandadan Kapatılması: Bagaj kapağının kumandadan kapatılması ile ilgili çeşitli varyasyonlar mevcuttur.

II – Görsellik için Audi A6 4G Açılan Gizli Özellikler

Elektronik Araç İndirme: Uyarlanabilir havalı süspansiyon (AAS) sayesinde aracın yüksekliğini kodlama ile ayarlayabiliyoruz. İsteğe bağlı aracı kaldırıp indirebiliriz.

Kadran Selamlama: Aracınıza görsellik katacak kadran selamlama özelliğini aktif edebiliyoruz. Kadran selamlama aracın kontağı açıldığında ibrelerin sona vurarak geri gelmesi işlemidir.

Geri Vites Kamera Süresi: Geri vites kamerasının ekranda kalma süresini ayarlayabiliyoruz. Erken veya geç kapandığını düşünüyorsanız süreyi ayarlayabiliriz.

Gösterge Paneli Ekran Değiştirme: Açılıiş ekranını istediğiniz temada değiştirmek mümkün.

Gündüz Farlarının Araç Menüsüne Entegresi: Bu özelliğin aktivasyonu ile birlikte gündüz farlarını araç menüsü üzerinden istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

Sürüş Sırasında Ayak Aydınlatması: Sürüş sırasında ayak aydınlatmasının yanmasını aktif edebiliriz.

III – Güvenlik için Audi A6 4G Açılan Gizli Özellikler

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese taktığınızda sağ aynanın kaldırımı göstermesine ve rahat bir parkın sağlanmasına yarayan bu özelliği açabiliriz. İstediğiniz zaman tek tuş ile kapatabilirsiniz.

Ön Motor Isıtma: Park ısıtması olan araçlarda iç kısmın ısınması sağlanır. Bu kodlamadan sonra iç kısmın ısınması haricinde motor tarafının da aynı zamanda ısınması sağlanmış olur. Bu sayede soğuk havalarda motorun soğuktan etkilenmesi önlenir.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Audi A6 4G Gizli Özellik Açma
Audi A6 4G Gizli Özellik Açma

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. İletişim sayfasından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Audi A6 4G Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Audi A6 4G sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Audi A6 4G dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic ve BTP

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?