VW

Tiguan 5N Gizli Özellik Açma 07-16

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Tiguan 5N araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Volkswagen Tiguan 5N aracınızın paketi her ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Yalova Volkswagen Tiguan 5N Gizli Özellik Açma
Yalova Volkswagen Tiguan 5N Gizli Özellik Açma

*Diğer volkswagen araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Arteon 3H, Golf 8, Golf 7, Golf 6, Golf 5, Passat B8, Passat B7, Polo 6C, Polo 6R, Tiguan II AD, Beetle 5C, Caddy 2K

Volkswagen Tiguan 5N Gizli Özellikleri

I – Konfor için Tiguan 5N Gizli Özellikleri

Viraj Aydınlatma: Ön sis farları üzerinden viraj aydınlatmayı aktif edebiliriz. Bu kodlamadan sonra sağa veya sola dönüşlerde döneceğiniz yöndeki sis lambası yanarak yolun daha net bir şekilde aydınlanmasını sağlayacaktır.

Kilitleme Sırasında Ayna Katlama: Aracı kilitlediğinizde aynaların otomatik olarak katlanmasını istiyorsanız bu özelliği tercih edebilirsiniz.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar ve panoromik tavan otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Start Stop Özelliğinin Kapatılması: Araç içerisinden bu işlemi yapabiliyorsunuz fakat her seferinde tekrar aktif olmaktadır. Bu durumdan sıkılanlar ve start stop özelliğini tamamen kapatmak isteyenler için bu özelliği kapatıyoruz.

II – Görsellik için Tiguan 5N Gizli Özellikleri

Otoyol Işığı: Otobanda yüksek hızda (140 km üzeri) giderken xenon farların otomatik olarak devreye girmesi ve daralarak yolu daha net aydınlatması anlamına gelmektedir.

Gündüz Farlarının Ayarlanması: Gündüz farlarının ne kadar parlaklıkta yanmasını istiyorsanız ayarlayabiliyoruz. Standart ayarı %92’dir.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Sislerin Gündüz Farı Olarak Ayarlanması: Bu kodlama ile gündüz farı olarak sislerin yanmasını sağlayabiliyoruz. Bu sayede gündüz sisler yanık kalacaktır.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

III – Güvenlik için Tiguan 5N Gizli Özellikleri

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Ön Cam Ağlama Sileceği: Ön cama su püskürttükten sonra silecekler devreye girmektedir. Bu özellik sayesinde silecekler otomatik durduktan 5 saniye sonra tekrar bir tur atar ve son kalan damlaları temizleyecektir.

Far Yıkama Süresi: Far yıkama gecikme süresini ve aralığını ayarlayabiliyoruz.

Yalova Volkswagen Tiguan 5N Gizli Özellik Açma
Yalova Volkswagen Tiguan 5N Gizli Özellik Açma

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. İletişim sayfasından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Tiguan 5N Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Tiguan 5N sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Tiguan 5N dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic ve BTP

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?