BMW F Kasa

BMW F1X Gizli Özellik Açma

Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya teknik destek sağladığımız BMW gizli özellik açma işlemini 2019 yılından bu yana Yalova’da garajımızda yapmaktayız. BMW üzerine yaptığımız işlemler gizli özellik ile kısıtlı olmayıp retrofit kodlamaları ve adaptasyonlarını da kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Gizli özellik açma işlemlerini profesyonel programlarımızla yaptığımız için aracınız hiç bir zaman risk altına girmiyor. BMW gizli özellik açma işlemi diğer bir değişle kapalı özellik açma işlemi yaptırmak isteyenleri garajımıza bekleriz. BMW F kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfa BMW F1x yani 5 serisi F10, F11, F18 veya 6 serisi F11, F13 veya 7 serisi F01, F02, F03, F04 araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır.

BMW konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Motorlar üzerine 10 senelik tecrübe ile geliştirdiğimiz yazılımların Türkiye’de yapılan en iyi yazılım olduğunu iddaa etmeye devam ediyoruz. Yalova BMW F10 gizli özellik açma işlemi için her zaman bekleriz.

BMW 1x Gizli Özellik Açma Yalova
BMW 1x Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler;
5 Serisi – F10, F11 veya F18
6 Serisi – F12 veya F13
X Serisi – F15 veya F16
M Serisi – F12 veya F13
7 Serisi – F01, F02, F03 veya F04
araçlar için geçerlidir. Modele göre açılabilecek özellikler değişmektedir. Garajımıza geldiğiniz takdirde açılabilecek özelliklerin listesi ücretsiz olarak çıkartılmaktadır.

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F2x, BMW F3x

*BMW E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E6x, BMW E7x, BMW E9x

BMW F1x Gizli Özellikleri

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

Hareket Halinde Video İzleme: Bazı araçlarda hız sınırı ile bazılarında ise el freni gereksinimi ile hareket halinde video izleme kısıtlıdır. Bu kodlama sayesinde seyir halinde iken video seyredebileceksiniz.

Kumandadan Cam veya Sunroof Kapatma: Kumandadan camları veya sunroofu kapatabilirsiniz.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Konfor Modu: Konfor modu ile kumanda ile aracı kilitlediğinizde aynalar otomatik olarak katlanacaktır.

Kapıların Açılması ile Camların Hareketinin Devam Etmesi: Normalde cam açma veya kapatma komutu verdiğinizde kapıların açılması ile beraber bu komut iptal olarak cam açma veya kapatma işlemi yarıda kesilmektedir. Bu kodlama ile beraber bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Emniyet Kemeri İkazı: Emniyet kemeri her ne kadar emniyet için çok önemli olsa da mahalle aralarında veya kısa mesafede araç sahibini rahatsız etmektedir. Bu kodlama ile emniyet kemer ikazını kapatıyoruz.

Selektör ile Sislerin Sönmesi: Bu kodlama ile sisler açık iken selektör attığınızda sisler kapanır. Bu sayede şimşek etkisi yaratarak görsel açıdan araca değer katacaktır.

BMW Gizli Özellikleri Devamı

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana yani yol bilgisayarı ekranına gelecektir.

Kadranda Gerçek Hız Gösterimi: Kadranda gösterilen hız ile gerçek hızınızın aynı olmadığına şahit olmuşsunuzdur. Araçlar fabrikadan çıktıktan sonra kadrandaki hızın gerçek hızdan 5-10 km/h daha fazla göstereceği şekilde ayarlıdır. Bizim yaptığımız kodlama ile gerçek hızınızı kadranda görebileceksiniz.

Klima Pozisyonunu Hafızaya Alma: Bu kodlama; anahtarı kontaktan çıkartırken klimanın durumunu hafızaya alması sayesinde bir sonraki çalıştırmada aynı pozisyonda kalmasını sağlamaktadır.

Klima Durumu Defult olarak OFF ayarlanması: Aracı çalıştırdığınızda klimanın devreye girmesini istemiyorsanız klima başlangıç pozisyonunu OFF olarak ayarlayabiliriz.

Start Stop Özelliği Default olarak OFF ayarlanması: Start stop özelliği default olarak on pozisyonunda ayarlıdır. Yani aracı her çalıştırdığınızda kendi otomatik devreye girer. Bu kodlamadan sonra her çalıştırmada off olarak başlar ve siz istediğiniz zaman bu özelliği açarsınız.

Gündüz Farlarının Parlaklığını Arttırma: Gündüz farlarının parlaklığını arttırabiliyruz.

Kapı Kilidinin Otomatik Açılması: Kontaktan anahtarı çıkartınca kapı kilidinin otomatik açılmasını sağlayabiliriz.

Telefon Çağrı Sesini Araca Yansıtma: Telefon bluetooth ile bağlı iken çağrı alırsanız aracın ses sisteminden bu çağrıyı duymanız için bu kodlamaya ihtiyaç olacaktır.

Start Stop Özelliğini Hafızaya Alma: Start stop özelliğini; en son hangi konumda bırakırsanız araç hafızasına alacak ve tekrar çalıştırmada son konumunda başlayacaktır. Bu sayede start stopu kapattığınızda her çalıştırmada aktif olmamasını sağlayabilirsiniz.

Follow Me Home Süresi: Aracı gece parkettiğinizde farların devrede olması ve yolunuzu aydınlatmasını sağlar. Bu özelliğin devrede kalma süresini ayarlayabiliyoruz.

BMW 1x Gizli Özellik Açma Yalova
BMW 1x Gizli Özellik Açma

BMW F1x Gizli Özellik Açma Fiyatı

F kasa gizli özellik açmanın veya diğer tüm işlemlerin güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW F1x Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR veya Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız veya Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault veya Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu veya Kodlama
-BMW Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı
-Audi ve Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için; hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?