BMW F Kasa

BMW F1X Gizli Özellik Açma

BMW F kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfada BMW F1x araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle özellikleri iyice inceleyerek karar vermeniz tavsiye edilir.

BMW 1x Gizli Özellik Açma Yalova
BMW 1x Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler;
BMW 5 Serisi – F10, F11, F18
BMW 6 Serisi – F12, F13
BMW X Serisi – F15, F16
BMW M Serisi – F12, F13
BMW 7 Serisi – F01, F02, F03, F04
araçlar için geçerlidir. Modele göre açılabilecek özellikler değişmektedir. Garajımıza geldiğiniz takdirde açılabilecek özelliklerin listesi ücretsiz olarak çıkartılmaktadır.

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F2x, BMW F3x

*BMW E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E6x, BMW E7x, BMW E9x

BMW F1x Gizli Özellikleri

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

Hareket Halinde Video İzleme: El freni çekili olmadan video izlemeye izin verilmez. Bu kodlama sayesinde seyir halinde iken video seyredebileceksiniz.

Kumandadan Cam ve Sunroof Kapatma: Kumandadan camları ve sunroofu kapatabilirsiniz.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Komfor Modu: Konfor modu ile araçtan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesini aktive edebiliriz. Ayrıca kapıların konfor modu ile kilitlenmesini açtıktan sonra camların, sunroofun ve aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Kapıların Açılması ile Camların Hareketinin Devam Etmesi: Normalde cam açma veya kapatma komutu verdiğinizde kapıların açılması ile beraber bu komut iptal olarak cam açma veya kapatma işlemi yarıda kesilmektedir. Bu kodlama ile beraber bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Emniyet Kemeri İkazı: Emniyet kemeri her ne kadar emniyet için çok önemli olsa da mahalle aralarında veya kısa mesafede araç sahibini rahatsız etmektedir. Bu kodlama ile emniyet kemer ikazı kapatılabilir.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

BMW Gizli Özellikleri Devamı

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana gelecektir.

Kadranda Gerçek Hız Gösterimi: Kadranda gösterilen hız ile gerçek hızınızın aynı olmadığına şahit olmuşsunuzdur. Araçlar fabrikadan çıkarken kadrandaki hızın gerçek hızdan 5-10 km/h daha fazla göstereceği şekilde ayarlanır. Bizim yaptığımız kodlama ile gerçek hızınızı kadranda görebileceksiniz.

Klima Pozisyonunu Hafızaya Alma: Bu kodlama; anahtarı kontaktan çıkartırken klimanın durumunu hafızaya alması sayesinde bir sonraki çalıştırmada aynı pozisyonda kalmasını sağlamaktadır.

Klima Durumu Defult olarak OFF ayarlanması: Aracı çalıştırdığınızda klimanın devreye girmesini istemiyorsanız klima başlangıç pozisyonunu OFF olarak ayarlayabiliriz.

Start Stop Özelliği Default olarak OFF ayarlanması: Start stop özelliği default olarak on pozisyonunda ayarlıdır. Yani aracı her çalıştırdığınızda kendi otomatik devreye girer. Bu kodlamadan sonra her çalıştırmada off olarak başlar ve siz istediğiniz zaman bu özelliği açarsınız.

Gündüz Farlarının Parlaklığını Arttırma: Gündüz farlarının parlaklığını arttırabiliyruz.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese takıp parkederken sağ aynanın kaldırımı göstermesi için bir miktar aşağı inmesi özelliğidir. Bu özelliği aktif edebilmemizin yanı sıra hangi açı ile inmesini de ayarlayabiliyoruz.

Kapı Kilidinin Otomatik Açılması: Kontaktan anahtarı çıkartınca kapı kilidinin otomatik açılmasını sağlayabiliriz.

Telefon Çağrı Sesini Araca Yansıtma: Telefon bluetooth ile bağlı iken çağrı alırsanız aracın ses sisteminden bu çağrıyı duymanız için bu kodlamaya ihtiyaç olacaktır.

Start Stop Özelliğini Hafızaya Alma: Start stop özelliğini en son hangi konumda bırakırsanız araç hafızasına alacak ve tekrar çalıştırmada son konumunda başlayacaktır. Bu sayede start stopu kapattığınızda her çalıştırmada aktif olmamasını sağlayabilirsiniz.

Follow Me Home Süresi: Aracı gece parkettiğinizde farların devrede olması ve yolunuzu aydınlatmasını sağlar. Bu özelliğin devrede kalma süresini ayarlayabiliyoruz.

BMW 1x Gizli Özellik Açma Yalova
BMW 1x Gizli Özellik Açma

BMW F1x Gizli Özellik Açma Fiyatı

BMW F kasa için gizli özellik açma fiyatı sabit olup güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW F1x Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?