BMW E Kasa

BMW E7x Gizli Özellik Açma

Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya teknik destek sağladığımız BMW gizli özellik açma işlemini 2019 yılından bu yana Yalova’da garajımızda yapmaktayız. BMW üzerine yaptığımız işlemler gizli özellik ile kısıtlı olmayıp retrofit kodlamaları veya adaptasyonlarını da kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Gizli özellik açma işlemlerini profesyonel programlarımızla yaptığımız için aracınız hiç bir zaman risk altına girmiyor. BMW gizli özellik açma işlemi diğer bir değişle kapalı özellik açma işlemi yaptırmak isteyenleri garajımıza bekleriz. BMW E kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfa BMW E7x araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle gelmeden önce E7x gizli özellikleri inceleyerek karar vermenizi tavsiye ederiz.

BMW konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Motorlar üzerine 10 senelik tecrübe ile geliştirdiğimiz yazılımların Türkiye’de yapılan en iyi yazılım olduğunu iddaa etmeye devam ediyoruz. Yalova BMW E7x gizli özellik açma işlemi için her zaman bekleriz.

BMW E7x Gizli Özellik Açma
BMW E7x Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler BMW E70 veya E71 araçlar için geçerlidir. Modele uygun özellikler değişmektedir. Garajımıza geldiğiniz takdirde açılabilecek özelliklerin listesi ücretsiz olarak çıkartılmaktadır.

*Diğer E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E53, BMW E6x, BMW E9x

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

BMW E7x Gizli Özellikleri

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Selektör ile Sislerin Sönmesi: Selektör ile sislerin sönmesini ayarlayabiliriz. Selektör attığınızda açık olan sisler kapanacaktır.

Kumandadan Cam veya Sunroof Kapatma: Kumandadan camları veya sunroofu kapatabilirsiniz.

Kumandadan Bagaj Kapatma: Kumadadan bagaj kapatma özelliğini aktif edebiliriz.

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana gelecektir. Ayrıca gerçek hız gösterimi de yapılabilmektedir.

Hareket Halinde DVD Oynatma: Araç hareket halinde dvd oynatmanın durmasını engelliyoruz. Bu kodlamadan sonra hareket halinde de dvd oynatabileceksiniz.

BMW E7x Gizli Özellik Açma
BMW E7x Gizli Özellik Açma

BMW E7x Gizli Özellik Açma Fiyatı

Garajımızda BMW E kasa için gizli özellik açma fiyatı sabit olup güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW E7x X5 Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde araca uygun olan özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR veya Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız veya Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu veya Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?