BMW E Kasa

BMW E9x Gizli Özellik Açma

Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya teknik destek sağladığımız BMW gizli özellik açma işlemini 2019 yılından bu yana Yalova’da garajımızda yapmaktayız. BMW üzerine yaptığımız işlemler gizli özellik ile kısıtlı olmayıp retrofit kodlamaları ve adaptasyonlarını da kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Gizli özellik açma işlemlerini profesyonel programlarımızla yaptığımız için aracınız hiç bir zaman risk altına girmiyor. BMW gizli özellik açma işlemi diğer bir değişle kapalı özellik açma işlemi yaptırmak isteyenleri garajımıza bekleriz. BMW E kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfa BMW E9x araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle gelmeden önce özellikleri inceleyerek karar vermenizi tavsiye ederiz.

BMW konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Motorlar üzerine 10 senelik tecrübe ile geliştirdiğimiz yazılımların Türkiye’de yapılan en iyi yazılım olduğunu iddaa etmeye devam ediyoruz. Yalova BMW E90 gizli özellik açma işlemi için her zaman bekleriz.

BMW E9x Gizli Özellik Açma
BMW E9x Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler E82, E83, E85, E87, E89, E90, E91, E92 veya E93 araçlar için geçerlidir. Modele göre açılabilecek özellikler değişmektedir. Garajımıza geldiğiniz takdirde açılabilecek özelliklerin listesi ücretsiz olarak çıkartılmaktadır.

*Diğer E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E53, BMW E6x, BMW E7x

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

E9X Gizli Özellikleri

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

Kumandadan Cam ve Sunroof Kapatma: Kumandadan camları ve sunroofu kapatabilirsiniz.

Komfor Modu: Konfor modu ile araçtan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesini aktive edebiliriz. Ayrıca kapıların konfor modu ile kilitlenmesini açtıktan sonra camların, sunroofun ve aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Kilitleyince Sesli veya Görsel Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli veya görsel uyarı verecektir.

Start Stop Özelliğini Hafızaya Alma: Start stop özelliğini en son hangi konumda bırakırsanız araç hafızasına alacak ve tekrar çalıştırmada son konumunda başlayacaktır. Bu sayede start stopu kapattığınızda her çalıştırmada aktif olmamasını sağlayabilirsiniz.

Gündüz Kadran Aydınlatması: Farlar kapalı olsa dahi kadran arka plan aydınlatmasının aktif olmasını sağlayabiliriz.

Follow Me Home: Aracı gece parkettiğinizde farların devrede olması ve yolunuzu aydınlatmasını sağlar.

Kilit Açınca Sesli veya Görsel Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli veya görsel uyarı verecektir.

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana gelecektir.

E9X Gizli Özellikleri

Emniyet Kemeri İkazı: Emniyet kemeri her ne kadar emniyet için çok önemli olsa da mahalle aralarında veya kısa mesafede araç sahibini rahatsız etmektedir. Bu kodlama ile emniyet kemer ikazını kapatıyoruz.

Gündüz Farının Araç Menüsüne Entegresi: Bu kodlama sayesinde gündüz farlarını araç menüsü üzerinden açıp kapatma şansına sahip olacaksınız.

Kapıların Açılması ile Camların Hareketinin Devam Etmesi: Normalde cam açma veya kapatma komutu verdiğinizde; kapıların açılması ile beraber bu komut iptal olarak cam açma veya kapatma işlemi yarıda kesilmektedir. Bu kodlama ile beraber bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

Welcome Işığının Aktivasyonu veya Ayarlanması: Aracın kilidini açtığınızda; hangi aydınlatmaların açık olacağını seçme ve ayarlatma şansınız vardır. Welcome ışığı ile birlikte; sisler, sinyaller, kısa far, uzun far veya plaka lambası gibi aydınlatmaları devreye alabiliriz.

Aydınlatma Arızalarının Silinmesi: Aydınlatma modifikasyonları sonrası gelen arızaları silebiliriz. Bu sayede arıza lambası yaktırmaz.

BMW E9x Gizli Özellik Açma
BMW E9x Gizli Özellik Açma

BMW E9x Gizli Özellik Açma Fiyatı

E kasa için gizli özellik açma fiyatı sabittir. Güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW E9x Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR veya Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız veya Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault veya Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu veya Kodlama
-BMW Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı
-Audi ve Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için; hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?