BMW E Kasa

BMW E6x Gizli Özellik Açma

Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya teknik destek sağladığımız BMW gizli özellik açma işlemini 2019 yılından bu yana Yalova’da garajımızda yapmaktayız. BMW üzerine yaptığımız işlemler gizli özellik ile kısıtlı olmayıp retrofit kodlamaları ve adaptasyonlarını da kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Gizli özellik açma işlemlerini profesyonel programlarımızla yaptığımız için aracınız hiç bir zaman risk altına girmiyor. BMW gizli özellik açma işlemi diğer bir değişle kapalı özellik açma işlemi yaptırmak isteyenleri garajımıza bekleriz. BMW E kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfa BMW E6x araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle gelmeden önce özellikleri inceleyerek karar vermenizi tavsiye ederiz.

BMW konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Motorlar üzerine 10 senelik tecrübe ile geliştirdiğimiz yazılımların Türkiye’de yapılan en iyi yazılım olduğunu iddaa etmeye devam ediyoruz. Yalova BMW E60 gizli özellik açma işlemi için her zaman bekleriz.

BMW E6x Gizli Özellik Açma
BMW E6x Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler BMW E60, E61, E63 veya E65 araçlar için geçerlidir. Modele göre açılabilecek özellikler değişmektedir. Garajımıza gelirseniz araca uygun özelliklerin listesini ücretsiz olarak çıkartıyoruz.

*Diğer E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E53, BMW E7x, BMW E9x

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

BMW E6x Gizli Özellikleri

Hareket Halinde Video/TV izleme: Araç hareket halinde video oynatmanın durmasını engelliyoruz. Bu kodlamadan sonra hareket halinde de video seyredebileceksiniz.

Kadranda Gerçek Hız Gösterimi: Kadrandaki hız bilgisi radara yakalanmamak için 5-10 km düşük olarak ayarlanmıştır. Yani siz 110 km hız ile gittiğinizi düşünürken aslında gerçek hızınız 100 ile 105 arasındadır. Bu kodlama ile gerçek hızınız kadranda gözükecektir.

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana gelecektir. Ayrıca gerçek hız gösterimi de yapılabilmektedir.

Kilitleyince Sesli veya Görsel Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli veya görsel uyarı verecektir.

Kilit Açınca Sesli veya Görsel Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli veya görsel uyarı verecektir.

Kumandadan Cam veya Sunroof Kapatma: Kumandadan camları veya sunroofu kapatabilirsiniz.

Komfor Modu: Kumandadan kapatma tuşuna bastıktan hemen sonra camların, sunroofun veya aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

Welcome Lights (Karşılama Işığı): Karşılama ışığının araç menünüsüne entegresi sayesinde araç menüsünden açıp kapatma şansınız olacaktır.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

BMW E6x Gizli Özellik Açma
BMW E6x Gizli Özellik Açma

BMW E6x Gizli Özellik Açma Fiyatı

E kasa için gizli özellik açma fiyatı sabittir. Güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW E6x Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR veya Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız veya Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault veya Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu veya Kodlama
-BMW Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı
-Audi ve Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?