BMW E Kasa

BMW E6x Gizli Özellik Açma

BMW E kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfada BMW E6x araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle özellikleri iyice inceleyerek karar vermeniz tavsiye edilir.

BMW E6x Gizli Özellik Açma
BMW E6x Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler BMW E60, E61, E63, E65 araçlar için geçerlidir. Modele göre açılabilecek özellikler değişmektedir. Garajımıza geldiğiniz takdirde açılabilecek özelliklerin listesi ücretsiz olarak çıkartılmaktadır.

*BMW E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E7x, BMW E9x

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

BMW E6x Gizli Özellikleri

Hareket Halinde Video/TV izleme: Araç hareket halinde video oynatmanın durmasını engelliyoruz. Bu kodlamadan sonra hareket halinde de video seyredebileceksiniz.

Kadranda Gerçek Hız Gösterimi: Kadrandaki hız bilgisi radara yakalanmamak için 5-10 km düşük olarak ayarlanmıştır. Yani siz 110 km hız ile gittiğinizi düşünürken aslında gerçek hızınız 100 ile 105 arasındadır. Bu kodlama ile gerçek hızınız kadranda gözükecektir.

Kadrana Dijital Hız Göstergesi: Bu özelliğin kodlanması sonrası dijital hız bilgisi ekrana gelecektir. Ayrıca gerçek hız gösterimi de yapılabilmektedir.

Kilitleyince Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli uyarı verecektir.

Kilit Açınca Sesli Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli uyarı verecektir.

Kumandadan Cam ve Sunroof Kapatma: Kumandadan camları ve sunroofu kapatabilirsiniz.

Komfor Modu: Konfor modu ile araçtan uzaklaşınca kapıların kilitlenmesini aktive edebiliriz. Ayrıca kapıların konfor modu ile kilitlenmesini açtıktan sonra camların, sunroofun ve aynaların otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Selektör ile Sislerin Yanması: Selektör ile sislerin beraber yanmasını ayarlayabiliriz.

Klima Otomatik Modda iken Fan Hızı Gösterme: Klima otomatik modda çalışırken fan hızı göstergesi kapanır. Bu kodlamadan sonra otomatik olarak fanın hangi hızda çalıştığını görebileceksiniz.

Welcome Lights (Karşılama Işığı): Karşılama ışığının araç menünüsüne entegresi sayesinde araç menüsünden açıp kapatma şansınız olacaktır.

Aynaların Kumandadan Katlanması: Bu kodlama ile birlikte kumandadan aynaların katlanması aktif olacaktır.

Amerikan Park: Sinyallerin sürekli yanmasıdır. Araca görsellik katan bu özellik sinyallerin çalışmasını engellemez. Sinyal verdiğinizde sinyal lambaları görevini yapar ve sinyal işlemi bittiğinde yanık pozisyonda kalacaktır.

BMW E6x Gizli Özellik Açma
BMW E6x Gizli Özellik Açma

BMW E6x Gizli Özellik Açma Fiyatı

BMW E kasa için gizli özellik açma fiyatı sabit olup güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW E6x Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?