BMW E Kasa

BMW E53 Gizli Özellik Açma

Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya teknik destek sağladığımız BMW gizli özellik açma işlemini 2019 yılından bu yana Yalova’da garajımızda yapmaktayız. BMW üzerine yaptığımız işlemler gizli özellik ile kısıtlı olmayıp retrofit kodlamaları ve adaptasyonlarını da kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Gizli özellik açma işlemlerini profesyonel programlarımızla yaptığımız için aracınız hiç bir zaman risk altına girmiyor. BMW gizli özellik açma işlemi diğer bir değişle kapalı özellik açma işlemi yaptırmak isteyenleri garajımıza bekleriz. BMW E kasa araçlarda gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayfa BMW E53 X5(2000-2007) araç sahiplerinin gizli özellik açma öncesi açtırmak isteyecek özellikleri seçmelerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Her ne kadar açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapsakta işlem öncesi bu sayfadan özelliklerin incelenmesi ve seçilmesi zaman tasarrufu için önemlidir. Bu nedenle gelmeden önce E53 gizli özellikleri inceleyerek karar vermenizi tavsiye ederiz.

BMW konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Motorlar üzerine 10 senelik tecrübe ile geliştirdiğimiz yazılımların Türkiye’de yapılan en iyi yazılım olduğunu iddaa etmeye devam ediyoruz. Yalova BMW E46 gizli özellik açma işlemi için her zaman bekleriz.

BMW E53 X5 (2000-2007) Gizli Özellik Açma
BMW E53 Gizli Özellik Açma

Aşağıda sıralanan özellikler BMW E53 araçlar için geçerlidir. Listede olmayıp açılmasını istediğiniz özellikler var ise iletişime geçebilirsiniz.

*Diğer E kasa BMW’ler için linkleri tıklayabilirsiniz. BMW E46, BMW E6x, BMW E7x, BMW E9x

*BMW F kasalarda açılabilecek özellikleri görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Modellere göre açılabilecek özellikler için linkleri tıklayın. BMW F1x, BMW F2x, BMW F3x

BMW X5 E53 Gizli Özellikleri

Amerikan Park: Ön sinyal lambaları sürekli yanacaktır. Sinyal verdiğinizde Sinyal görevini görmeye devam eder.

Fren Lambalarının Sinyal olarak Kullanılması: Fren lambaları sinyal verildiğinde sinyal görevi görecektir.

Kilitleyince Sesli veya Görsel Onay: Bu kodlama sonrası aracı kilitleyince 1 kez sesli ve görsel uyarı verecektir.

Kilit Açınca Sesli veya Görsel Onay: Bu kodlama sonrası aracın kilidini açınca 2 kez sesli ve görsel uyarı verecektir.

Kapıların Açılması ile Camların Hareketinin Devam Etmesi: Normalde cam açma veya kapatma komutu verdiğinizde kapıların açılması ile beraber bu komut iptal olarak cam açma veya kapatma işlemi yarıda kesilmektedir. Bu kodlama ile beraber bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Otomatik Tekrar Kilitleme: Kapılar açldığında 2 dakika sonra otomatik olarak tekrar kilitlenmesi özelliğidir. Yanlışlıkla açılan kapıların hırsızlık tehlikesi oluşturmasını engeller.

Otomatik Kilitlenme: Araç 16km/h hızı geçtikten sonra kapıların otomatik olarak kilitlenmesi özelliğini aktif edebiliriz.

Selektör ile Sislerin Ters Çalışması: Selektör ile sislerin ters çalışması özelliğini ayarlayabiliriz. bu sayede selektör attığınızda açık olan sisler sönecekt

Kumandadan Cam ve Sunroof Açma/Kapama: Kumandadan camları ve sunroofu açabilir veya kapatabilirsiniz.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri viteste sağ aynanın kaldırımı göstermesi özelliğidir. Eğer yolcu ayna modülü var ise ve bu özellik aracınızda açık değilse aktif edebiliriz.

Follow me Home: Gece arabayı park ettiğinizde farların veya sislerin yolu aydınlatması özelliğidir. Ayarlanan süre boyunca aydınlatmalar açık kalır ve yürüme yolunuzu aydınlatır. Follow me Home olarak sisler, park lambaları, sinyaller gibi çeşitli aydınlatmaların yanmasını sağlayabiliriz.

Panik Modu: Panik modunu aktif edebiliriz. Panik modu, herhangi bir tehlike durumunda alarm sistemini bagaj açma tuşuna en az 3 saniye basarak çalıştırma işlemidir.

Emniyet Kemeri İkazı: Emniyet kemeri her ne kadar emniyet için çok önemli olsa da mahalle aralarında veya kısa mesafede araç sahibini rahatsız etmektedir. Bu kodlama ile emniyet kemer ikazını kapatıyoruz.

BMW X5 E53 Gizli Özellik Açma
BMW X5 E53 Gizli Özellik Açma

BMW E53 Gizli Özellik Açma Fiyatı

E kasa gizli özellik açma fiyatı sabit olup; güncel fiyat bilgisi için fiyat listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BMW X5 E53 Gizli Özellik Açma Zararlı mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Garajımıza geldiğinizde açılabilecek özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz ve seçtiğiniz özellikleri açıyoruz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR veya Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız veya Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault veya Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu veya Kodlama
-BMW Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı
-Audi ve Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti ve Onarımı

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?