VW

Caddy 2K Gizli Özellik Açma 12-

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Caddy 2K araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Volkswagen Caddy 2K aracınızın paketi ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Volkswagen Caddy 2K Gizli Özellik Açma
Volkswagen Caddy 2K Gizli Özellik Açma

*Diğer volkswagen araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Arteon 3H, Golf 8, Golf 7, Golf 6, Golf 5, Passat B8, Passat B7, Polo 6C, Polo 6R, Tiguan II AD, Tiguan 5N, Beetle 5C

Volkswagen Caddy 2K Gizli Özellikleri

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz. Gece viraj dönüşlerde ekstra aydınlatma sağladığı için konfor açısından memnun kalacaksınız.

Kadran Selamlama: Gösterge panelindeki ibrelerin araç kontağı açıldığında sona vurup geri gelmesi özelliğini açabiliriz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Ani Frende Flaşörlerin Yanması: Yüksek hızda giderken ani fren yaparsanız otomatik olarak flaşörlerin devreye girmesi özelliğini aktif edebiliyoruz. Bu sayede olası bir kazayı önleme şansınızı değerlendirin.

Sis Farlarını Gündüz Farı Olarak Kullanma: Sis farlarını gündüz farı olarak kullanma şansınız var. Özelliği aktif ettiğimiz takdirde sis farları gündüz farı gibi hareket edecektir.

Aynaların Otomatik Isınması: Arka cam ısıtmayı devreye aldığınızda ayna ısıtmalarınında otomatik devresini sağlayabiliyoruz.

Otomatik kilitleme: Aracınızın belli bir hız eşiğini aştıktan sonra kapıların otomatik kilitlenmesi ve ayrıca kontaktan anahtarı çıkardığınızda kapı kilitlerinin otomatik açılması özelliklerini açabiliriz.

Coming Home/Leaving Home: Aracı gece parkettiğinizde 30 saniye boyunca yolunuzu aydınlatmak için farlar veya sisler (istenildiği gibi ayarlanabilir) aktif vaziyette kalmaktadır.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar ve panoromik tavan otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Eğer araç uygun ise kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Volkswagen Caddy 2K Gizli Özellik Açma
Volkswagen Caddy 2K Gizli Özellik Açma

Caddy 2K Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Caddy 2K sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Caddy 2K dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi için ise burayı tıklayabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com sahibi olarak BTPerformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?