VW

Polo 6R Gizli Özellik Açma 09-14

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Polo 6R araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Volkswagen Polo 6R aracınızın paketi ister high line ister comfort line isterse trend line olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Volkswagen Polo 6R Gizli Özelik  Açma
Volkswagen Polo 6R Gizli Özelik Açma

*Diğer volkswagen araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Arteon 3H, Golf 8, Golf 7, Golf 6, Golf 5, Passat B8, Passat B7, Polo 6C, Tiguan II AD, Tiguan 5N, Beetle 5C, Caddy 2K

Volkswagen Polo 6R Gizli Özellikleri

Kadran Selamlama: Aracınıza görsellik katacak kadran selamlama özelliğini aktif edebiliyoruz. Kadran selamlama aracın kontağı açıldığında ibrelerin sona vurarak geri gelmesi işlemidir. (2012 sonrası araçlarda olabilmektedir.)

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

Viraj Aydınlatması: Sis lambalarını viraj aydınlatması olacak şekilde ayarlıyoruz. Döneceğiniz yöndeki sis lambası aktif olur ve görüş açınızın artmasını sağlar.

DWA Onay Sesi: Kapılar kilitlendiğinde veya kilidi açıldığında sesli onay verdirmesini sağlıyoruz. Kapılar kilitlediğinde 1 kez, kapı kilidi açıldığında 2 kez uyarı verecektir.

Otomatik Kilitlenme: Aracın hızı 15 km/h hıza çıktığında kapılar otomatik olarak kitlenecektir. Kontak anahtarı çıkarıldığında ise kapılar otomatik olarak açılacaktır.

Emniyet Kemeri İkazı Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Coming Home/Leaving Home: Aracı gece park ettiğinizde 30 saniye boyunca yolunuzu aydınlatmak için farlar veya sisler (istenildiği gibi ayarlanabilir) aktif vaziyette kalmaktadır.

Gasp Önleme Sistemi: Kapı kilidini kumandadan açtığınızda bütün kapılar açılır. Güvenli olmayan bir bölgede bu işlem aracın diğer kapıları da açıldığı için gasp tehlikesini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle bu özelliği aktif etmeniz durumunda kumandaya bir kez bastığınızda sadece sürücü kapısı açılır. İkinci kez basınca ise bütün kapıların kilidi açılacaktır.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Ek Yakıt Miktarı Gösterimi: Alınabilecek olan yakıt miktarını kadranda görmenizi sağlıyoruz.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Volkswagen Polo 6R Gizli Özelik  Açma
Volkswagen Polo 6R Gizli Özelik Açma

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. İletişim sayfasından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Polo 6R Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Polo 6R sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Polo 6R dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com kurucusu olarak Btperformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?