VW

Golf 6 Gizli Özellik Açma 08-12

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Golf 6 araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Volkswagen Golf 6 aracınızın paketi ister high line ister comfort line isterse trend line olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Yalova Volkswagen Golf 6 Gizli Özellik Açma
Yalova Volkswagen Golf 6 Gizli Özellik Açma

*Diğer volkswagen araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Arteon 3H, Golf 8, Golf 7, Golf 5, Passat B8, Passat B7, Polo 6C, Polo 6R, Tiguan II AD, Tiguan 5N, Beetle 5C, Caddy 2K

Volkswagen Golf 6 Gizli Özellikleri

Amerikan Park: Sinyal lambalarının sürekli yanması sağlanarak araca görsellik katabiliriz.

Kadran Selamlama: Gösterge panelindeki ibrelerin araç kontağı açıldığında sona vurup geri gelmesini sağlayabiliriz.

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

Coming Home/Leaving Home: Aracı gece parkettiğinizde 30 saniye boyunca yolunuzu aydınlatmak için farlar veya sisler (istenildiği gibi ayarlanabilir) aktif vaziyette kalmaktadır.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese taktığınızda sağ aynanın kaldırımı göstermesine ve rahat bir parkın sağlanmasına yarayan bu özelliği açabiliriz. İstediğiniz zaman tek tuş ile kapatabilirsiniz.

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz.

Otoban Farı: 140 km/s hızı geçince farlar otomatik olarak yanacaktır.

Golf 6 Gizli Özelliklerin Devamı

Otomatik kilitleme: Aracınızın belli bir hız eşiğini aştıktan sonra kapıların otomatik kilitlenmesini sağlayabiliriz.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Otoban Konfor Sinyali Sayısını 5’e Çıkarma: Otoban konfor sinyali şerit değiştirme sırasında bize yardımcı olan sinyal sistemidir. Sinyal kolunu tam sağ veya sola dayandırmadan dokunarak aktif ettiğinizde 3 kere sinyal verir ve otomatik kapanır. 3 sinyal süresi şerit değiştirme süresine yetmediği için bu sayıyı 5’e çıkartıyoruz.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar ve panoromik tavan otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Geri Viteste Sağ Ayna İndirme: Geri vitese taktığınızda sağ aynanın kaldırımı göstermesine ve rahat bir parkın sağlanmasına yarayan bu özelliği açabiliriz. İstediğiniz zaman tek tuş ile kapatabilirsiniz.

XDS Elektronik Diferansiyel Kilidi: Elektronik diferansiyel kilidi XDS, EDS fonksiyonun bir parçasıdır. XDS Çekişe değil, hızlı viraj almada iç ön tekerleğin rahatlamasına tepki verir. XDS iç tekerleğin dönmesini önlemek için baskı uygular. Bu durum çekişi arttırır ve alt tarafa eğilimi azaltır. Birajı daha sportif, daha hızlı ve düzgün almanıza yardımcı olur. Bu özelliği aktif edebiliriz.

ESC Sport Mode: ESC Sport mode sayesinde ASR kapatılır ve ESP spor moda geçirilir. Araç ekranına ASR off özelliği sekmesi altına ESC Sport Sekmesi de eklenecektir.

 Yalova Volkswagen Golf Mk 6 Gizli Özellik Açma
Yalova Volkswagen Golf Mk 6 Gizli Özellik Açma

Golf 6 Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Golf 6 sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Golf 6 dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com kurucusu olarak Btperformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?