VW

Golf 5 Gizli Özellik Açma 03-09

Aşağıda bahsedilecek olan bütün özellikler mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmeden sadece yazılımsal olarak açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik denebilir. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Golf 5 araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanız tavsiye edilir. Volkswagen Golf 5 aracınızın paketi ister high line ister comfort line isterse trend line olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Yalova Volkswagen Golf 5 Gizli Özellik Açma
Yalova Volkswagen Golf 5 Gizli Özellik Açma

*Diğer volkswagen araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Arteon 3H, Golf 8, Golf 7, Golf 6, Passat B8, Passat B7, Polo 6C, Polo 6R, Tiguan II AD, Tiguan 5N, Beetle 5C, Caddy 2K

Volkswagen Golf 5 Gizli Özellikleri

Otomatik kilitleme: Aracınızın 15 km/h hız eşiğini aştıktan sonra kapıların otomatik kilitlenmesini sağlayabiliriz.

Coming Home/Leaving Home Süreleri: Coming home ve leaving home sürelerini ayarlayabiliriz.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Auto Rain Closing: Yağmur yağdığı zaman camlar ve panoromik tavan otomatik kapanmasını aktif edebiliriz.

Amerikan Park: Sinyal lambalarının sürekli yanması sağlanarak araca görsellik katabiliriz.

Otomatik Flaşörler: Ani frende 4’lü flaşörlerin yanmasını sağlayabiliriz.

Viraj Aydınlatma: Sis lambalarını viraj aydınlatma olarak kullanmanız için bu özelliği aktif ediyoruz.

Yalova Volkswagen Golf Mk 5 Gizli Özellik Açma
Yalova Volkswagen Golf Mk 5 Gizli Özellik Açma

Golf 5 Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Golf 5 sahibi iseniz ve özelliklerini açtırmadı iseniz o araca Golf 5 dememelisiniz.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Muayenede sorun çıkartabilecek olan özellikler (Amerikan park gibi) hakkında işlem öncesinde araç sahibi bilgilendirilecek olup muayene öncesi ücret karşılığı bu mevzu bahis özellikler kapatılabilir. Ücretlendirme politikamıza Yalova Gizli Özellik Açma sayfamızdan bakabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi isteyen firmalar için ücret karşılığında yapabiliriz.

Yaptığımız diğer uygulamalar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic.com kurucusu olarak Btperformance

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?