VW

Golf 8 Gizli Özellik Açma 20-

Volkswagen konusunda her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Orjinal cihazlarımız ve programlarımız sayesinde Golf 8 araçlarda sorunsuz bir şekilde özellik açıyoruz. Golf 8 Gizli özellik açma işlemi sırasında açılan tüm özellikler için mekanik bir işlem veya parça montajı gerektirmemektedir. Sadece kodlama ile açılabilen özelliklerdir. Aslında gizli özellik yerine kapalı özellik demek daha mantıklı ve uygun olacaktır. Aracınızın alt yapısı bu özelliklere uygun olmasına rağmen fabrika tarafından aktif edilmemiştir. Bu sayfada Golf 8 araçlar için açabileceğimiz gizli özellikleri ayrıntılı bir şekilde anlattık. Açılacak özelliklere karar vermeden önce bu sayfayı okumanızı tavsiye ederiz. Golf 8 aracınızın paketi ne olursa olsun açılabilecek gizli özellikleri mevcuttur.

Volkswagen Golf 8 Gizli Özellik Açma
Volkswagen Golf 8 Gizli Özellik Açma

*Diğer volkswagen araçların özelliklerini incelemek için Yalova Volkswagen Gizli Özellik Açma sayfasına bakabilirsiniz. Arteon 3H, Golf 7, Golf 6, Golf 5, Passat B8, Passat B7, Polo 6C, Polo 6R, Tiguan 5N, Tiguan II AD, Beetle 5C, Caddy 2K

Volkswagen Golf 8 Gizli Özellikleri

I – Konfor Golf 8

Kumandadan Ayna Katlama: Çoğu modelde aynalar içeriden tuş yardımı ile kapatılabilmekte fakat kumandadan aktivasyonu yapılmamış durumdadır. Kumandadan ayna katlama özelliğini aktif edebiliyoruz.

Kemer İkaz Sesi ve Görselini Kapatma: Her ne kadar emniyet kemeri takmak hayati önem taşısa da mahalle aralarında veya kısa mesafede düşük hızlı kullanımlarda kemer ikaz sesi sinir bozucu olabiliyor. Kemer ikaz sesini kapatabiliyoruz.

Start Stop Özelliğinin Kapatılması: Araç içerisinden bu işlemi yapabiliyorsunuz fakat her seferinde tekrar aktif olmaktadır. Bu durumdan sıkılanlar ve start stop özelliğini tamamen kapatmak isteyenler için bu özelliği kapatıyoruz.

II – Görsellik Golf 8

Kadranda Anlık Motor Güç Gösterimi: Kadrana kW cinsinden güç gösterimini aktif edebiliyoruz. Bu kodlamadan sonra devir saatinin iç kısmında aracın anlık beygir gücünü görebileceksiniz.

Kadranda Turbo Basıncı Gösterimi: Kadrana turbo şarj basıncı değerlerini ekleyebiliyoruz. Bu kodlamadan sonra kadranda anlık turbo şarj basıncını görebileceksiniz.

Kadranda Tork Gösterimi: Kadrana aracın anlık tork değerleri gösterimi yapıyoruz. Bu kodlamadan sonra kadranda aracın anlık tork değerlerini görebileceksiniz.

Gündüz Farlarının Araç Menüsüne Entegresi: Bu özelliğin aktivasyonu ile birlikte gündüz farlarını araç menüsü üzerinden istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

Amerikan Park: Sinyal lambalarının sürekli yanması sağlanarak araca görsellik katabiliriz.

Yakıt Tüketimi Kalibrasyonu: Araç ekranındaki tüketim miktarı ile sizin hesabınız eşleşmiyorsa bunun kalibrasyonunu yapabiliriz.

III – Güvenlik Golf 8

Alarm Kodlaması: Hırsızlık alarmı olmayan araçlarda alarm kodlaması yapabiliyoruz. Bu sayede cam kırılıp kapı içeriden açılırsa alarm çalmaya başlayacaktır.

DWA Onay Sesi: Kapıların kilitlenmesinde ve kilidin açılması sırasında korna ile sesli onay vermesi özelliğinin aktivasyonunu yapabiliriz. Bu özellik sayesinde kapıların kilitlendiğini veya açıldığını sesli uyarı ile tasdik etmiş olursunuz.

Fren Diski Temizleme Özelliği: Yağmurlu havalarda fren diski kurutma yoğunluğunu ayarlayabiliriz. Yağmurlu havalarda fren diskleriniz gıcırdıyorsa kurutma özelliği azaltılabilir veya fren disklerinin kırılmasını ve çizilmesini önlemek için bu özellik tamamen kapatılabilir.

Far Yıkama Süresi: Far yıkama gecikme süresini ve aralığını ayarlayabiliyoruz.

Far Sensörü Hassasiyeti: Far sensörü ortam ışığının azaldığı zamanlarda farların otomatik olarak devreye girmesini sağlar. Tünele girdiğinizde eğer farların geç açılmasından rahatsızsanız hassasiyetini ayarlayabiliriz.

Volkswagen Golf 8 Gizli Özellik Açma
Volkswagen Golf 8 Gizli Özellik Açma

Volkswagen Golf 8 Kişiselleştirilebilir Özellikler

Yeni Golflerde daha bir çok özellik kişiselleştirilebilmektedir. Araç yeni piyasaya çıktığı için diğer kişiselleştirmeleri listeleyememekteyiz. Garajımıza geldiğinizde yapılabilecek kişiselleştirmeler hakkında bilgi verilecektir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Bize ulaşmak veya randevu almak için iletişim sayfasını kullanın.

Gizli Özellik Açma İşleminin Zararı Var mı?

Gizli özellik açma işlemi bilgisayar ile yapılmakta ve tornavida dahi kullanılmamaktadır. Bu nedenle aracınıza zarar vermeyeceği gibi garantisini de bozmayacaktır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Eğer bir Golf 8 sahibi iseniz ilk işiniz kapalı olan özellikleri açtırmak olmalıdır.

Gizli Özellik Hakkında Firma Politikamız

Gizli özelliklerin tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız. Mobil servisimiz bazı şartlar altında mevcuttur. Memnun kalmadığınız özellik olması durumunda ücretsiz olarak kapatabiliriz. Yalova BMW Gizli Özellik Açma güncel ücretlerini ve tarafımızca yapılan diğer işlemlerin ücretlerini fiyat listesi sayfasında bulabilirsiniz. Diğer yapılacak retrofit, kodlama ve adaptasyonlar için iletişim sayfası üzerinden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Btperformance olarak Türkiye genelinde bir çok firmaya uzak bağlantı desteği sunuyoruz. Eğer Uzaktan bağlantı ile özellik açma işlemi istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ederek gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

Yaptığımız diğer uygulamar ise;

Chip Tuning (%30 Güç artışı ve %10 Yakıt Ekonomisi)
DPF, EGR ve Adblue İptalleri
-Arıza DTC Silme
-Hız ve Devir Limiti İptali

Gizli Özellik Açma (BMW, Audi, Seat, Skoda, Renault ve Dacia)
-Arıza Tespiti, Yedek Parça Adaptasyonu ve Kodlama
– BMW Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı
– Audi, Volkswagen Elektronik Arıza Tespiti veya Onarımı

Gizli özellik dışında yaptığımız işler hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya ana sayfaya dönmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Carstechnic ve BTP

Tartışmaya Katılın

Whatsapp'ı aç
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?